Invent-TR Mühendislik, mekanik tesisat sektöründe faaliyet gösteren genç ve dinamik bir mühendislik firmasıdır. Yola çıkarken “Doğru Mühendislik Doğru Çözüm” sloganını kendisine misyon edinen Invent-TR Mühendisliğin uzmanlık konuları arasında; Hijyenik (Temiz Oda) Klima Sistemleri, Endüstriyel Klima Sistemleri, Konfor Klima Sistemleri, Mekanik Tesisat (Isıtma, Soğutma, Yangın, Basınçlı Hava, Pis Su, Temiz Su), Mekanik Otomasyon işleri ön plandadır.

Invent-TR Mühendislik, 2005 yılında kurulmuş genç bir firmadır. Firma yöneticileri; 20 yılı aşkın sektör deneyimleri ile yurt içi ve yurt dışında birçok anahtar teslimi projeye imza atmışlardır. Bu projeler arasında ilaç fabrikaları, hastaneler, tekstil fabrikaları, gıda üretim tesisleri, hijyenik üretim sahaları, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri ile toplu konutların mekanik proje ve uygulama hizmetleri yer almaktadır.

Özellikle temiz oda (Cleanroom) ihtiva eden tesisler Invent-TR Mühendisliğin uzman olduğu alanların başında yer almaktadır. Sektör tecrübelerini, sürekli iyileştirme prensibi ile destekleyen İnvent-TR Mühendislik, önce mühendislik sonra ticaret anlayışının her zaman arkasında durmaktadır.

Bizlerin temel hedefi, siz değerli müşterilerimiz ile tek bir projede çalışmanın ötesinde, sürekli çözüm ortağı olabilmektir.

Başta da belirttiğimiz üzere misyonumuz sloganımızdır.

“Doğru Mühendislik Doğru Çözüm”

Invent TR Mühendislik Ailesi