TEMİZ ODA KLİMA,
HAVALANDIRMA
VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

İlaç fabrikaları (beşeri ve veteriner), laboratuvarlar, mikro elektronik sanayi, hastaneler, tıbbi malzeme üretim sanayi, gıda sanayi gibi cleanroom bulunan tüm tesislerde, projelendirme aşamasından validasyon aşamasına kadar tüm hizmetler sunulmaktadır.

KONFOR - ENDÜSTRİYEL,
HAVALANDIRMA
VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

Otel, rezidans, iş merkezi gibi konfor alanlarında ihtiyaç duyulan her türlü havalandırma ve iklimlendirme hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca endüstriyel tesislerde proses gerekliliklerine yönelik havalandırma ve iklimlendirme çözümleri de faaliyet alanlarımız içerisinde yer almaktadır.

CHİLLER
TESİSATLARI

Her türlü tesiste ihtiyaç duyulan, gerek su soğutmalı gerekse hava soğutmalı chiller sistem çözümü ile ilgili tüm proje ve uygulama hizmetleri sunulmaktadır.

BUHAR &
KONDENS TESİSATLARI

Tesisinizde ihtiyacınız olan, kazan dairesi tasarım ve uygulamaları, buhar & kondens tesisatları ile ilgili proje ve uygulama hizmetleri.

BASINÇLI
HAVA TESİSATLARI

Kompresör seçim ve kurulumları, kuru ve yağsız basınçlı hava (oil-free) sistemleri, Her türlü malzeme ile kurulumu yapılabilen basınçlı hava tesisatları.

YANGINLA
MÜCADELE TESİSATLARI

Tesisinizde ihtiyacınız olan yangınla mücadele tesisatları konusunda her türlü projelendirme ve uygulama hizmetleri, uluslararası sertifikasyona sahip ürünler kullanılarak çözülmektedir.

PİS SU – TEMİZ SU
TESİSATLARI

Su arıtma sistemleri, depolama çözümleri, temiz su tesisat çözümleri, evsel pis su tesisatları, endüstriyel atık su tesisatları, boyler çözümlemeleri konuları da firmamızın faaliyet alanı kapsamındadır.

MEKANİK OTOMASYON ve
BMS ÇÖZÜMLERİ

Faaliyet alanı kapsamımızda bulunan tüm hizmetleri siz değerli müşterilerine anahtar teslim prensibi ile sunan firmamızın diğer bir uzmanlık alanı da Mekanik Otomasyon ve BMS sistemleridir. Konusunda dünya lideri uluslararası çözüm ortakları ile çalışan firmamız, uzun yıllar neticesinde yansıtmaktadır.

PROJE ve MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Sadece uygulama konusunda değil, fizibilite hizmetinden danışmanlık hizmetine, proje aşamasından test-ayar ve validasyon aşamasına kadar her türlü mühendislik hizmetleri de firmamızın göstermiş olduğu faaliyet alanlarından birisidir.